Certyfikat SSL za darmo

 

Rola Internetu

Najnowsze badania dotyczące korzystania z internetu pokazują, że obecnie ponad 80% ma stały dostęp do internetu, a także ponad 40% wszystkich Polaków posiada prywatny profil na portalach społecznościowych. Te dane pokazują nam jak wiele ludzi stale korzysta z internetu.

Nowa witryna internetowa

Jeśli pragniemy rozreklamować naszą firmę lub dzielić się naszymi przygodami z innymi osobami, to warto jest zastanowić nad stworzeniem swojej pierwszej witryny internetowej. W obecnych czasach nie jest to bardzo trudne, szczególnie, że mamy dostęp do wielu darmowych poradników dotyczących zakładania pierwszej strony www.

Aby założyć taką stronę, to musimy zainwestować kilkadziesiąt złotych co roku, aby opłacić domenę oraz hosting, na którym nasza strona będzie postawiona.

Jeśli chcemy zyskać lepszy kontakt z naszymi odbiorcami, to powinniśmy zainteresować się tematem takim jak Certyfikat SSL za darmo. Dzięki takiemu certyfikatowi SSL wyszukiwarki będą uznawały naszą stronę za bezpieczną dzięki czemu prawdopodobnie uda nam polepszyć miejsce naszej witryny w pozycjach wyszukiwarki, dzięki czemu możliwe, że uda nam się ruch na stronie, co może spowodować, że będziemy mieli większą ilość stałych czytelników naszych wpisów.

Jaki Certyfikat SSL za darmo?

Certyfikat SSL za darmo możemy zdobyć za darmo od takich firm jak Cloudflare czy Let’s Encrypt. Dodatkowo warto wspomnieć, że obecnie na rynku jest dostępnych wiele hostingów, na których takie certyfikaty są dostępne zaraz po dodaniu domeny do hostingu www.

Uważamy, że warto jest zastanowić się nad takimi certyfikatymi. Dzięki SSL jesteśmy w stanie zwiększyć ruch na stronie poświęcając na to zaledwie kilka minut.

Źródło informacji – https://hostilla.pl/